Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Počasí Nesebar

Turisté mířící do letoviska Nesebar hledají kromě kvalitních pláží většinou také historii Bulharska. Městečko Nesebar je totiž neskutečně zachovalé a nabízí toho mnoho k vidění. Je tedy pravděpodobné, že i přes nižší teploty počátkem sezony budou hotelové kapacity značně vyčerpány.

Počasí Nesebar Bulharsko

Počasí v této oblasti je téměř totožné s počasím, které panuje na Slunečném pobřeží nebo s počasím Varna. Všechny letoviska se nacházejí pouze několik kilometrů od sebe. Počátkem léta počítejte s teplotami okolo 20°C a spíše chladnějším mořem. Doporučuji návštěvu v toto období pouze za účelem turistiky po okolí. V polovině června začíná být znatelně tepleji a první turisté přijíždějí. Očekávejte však stále spíše osvěžující moře, neboť se voda po chladném jaru nestihla pořádně prohřát. Během letních prázdnin a počátkem září zde však panuje téměř ideální počasí. Maximální teploty dosahují 33°C a Slunce svítí o sto 6. Během pravého poledne doporučuji vyšší obezřetnost při pohybu na přímém Slunci.

Průměrné teploty

Přehled teplot podle jednotlivých měsíců v roce.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 3°C 4°C 7°C 13°C 18°C 23°C 29°C 30°C 26°C 19°C 11°C 5°C
Teploty vody 6°C 5°C 5°C 9°C 14°C 19°C 23°C 24°C 22°C 17°C 13°C 9°C
Denní svit 2 h 3 h 4 h 6 h 8 h 9 h 11 h 10 h 8 h 6 h 3 h 2 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů do Nesebaru ZDE

Teplota moře

Moře bývá po většinu roku spíše chladnější a osvěžující. Pokud hledáte moře s teplotou jako „kafe“, leťte raději do jižnějších států. Doporučuji navštívit Egypt nebo Turecko. Počasí v Tunisku taktéž během letních měsíců uspokojí nejednoho teplomila. Vraťme se ale k Bulharsku. Pro delší pobyt ve vodě doporučuji dovolenou ponechat na letní měsíce.  Tedy od konce června do začátku září. Moře v červenci a srpnu je opravdu tak akorát. Dětem nebude zima a voda příjemně ochladí.

Předpověď počasí

Přehled počasí v Nesebaru na příštích 7 dní

[forecast location=“Nesebar“ caption=“Aktuální předpověď počasí Nesebar“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Počasí Nesebar
2.7, hlasů: 3
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *