Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Počasí Ravda

Destinace Ravda je velmi oblíbenou a téměř každým známou oblastí v Bulharsku. Ravda přímo sousedí s letovisky Nesebar a Pomorie. Počasí v této destinaci je stejné jako v jiných lokalitách v Bulharsku na pobřeží Černého moře.

Počasí Ravda Bulharsko

Počasí v Ravdě vybízí k návštěvě od července po začátek září. Teploty v těchto měsících kolísají okolo třiceti stupňů Celsia a i Slunce na obloze bude dělat společnost téměř polovinu dne. Sluneční paprsky naštěstí nejsou tolik agresivní jako mohou být v Tunisku nebo v Egyptě. Proto je tato lokalita vhodná především pro dovolenou s malými dětmi. V létě je malá šance, že by Vám dovolenou potrápily bouřkové mraky. V průměru prší jednou za 14 dní. Počasí zde bývá opravdu pěkné.

Průměrné teploty

Přehled hodnot teplot po jednotlivých měsících

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 3°C 3°C 7°C 13°C 18°C 24°C 30°C 28°C 25°C 20°C 10°C 5°C
Teploty vody 6°C 5°C 5°C 11°C 16°C 21°C 25°C 26°C 21°C 17°C 13°C 9°C
Denní svit 2 h 3 h 4 h 6 h 8 h 9 h 11 h 10 h 8 h 6 h 3 h 2 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů pro letovisko Ravda – ZDE

Teplota moře

Teplota vody Černého moře bývá počátkem sezony velmi osvěžující. Pravidla se začínají měnit s teplejším červnem. V počátku letních prázdnin je již vše připraveno pro ničím nerušící dovolenou v Bulharsku. V červenci a srpnu je teplota vody na svém maximu. V ojedinělých dnech dosahuje i 27°C, průměrem však bývá pět a dvacet stupňů Celsia. Pro last minute nabídky v závěru sezony sice nepřejí teploty vzduchu, moře však bývá stále vyhřáté.

Předpověď počasí

Počasí pro příští týden den po dnu

[forecast location=“Ravda“ caption=“Aktuální předpověď počasí Ravda“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Počasí Ravda
5, hlasů: 1
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *