Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Počasí Obzor

Letovisko Obzor je známé především díky klidnému a rodinnému prostředí. Pokud hledáte na své dovolené nejen bezchybné počasí, ale také klid pro relaxování, zvolte Obzor.

Počasí Obzor Bulharsko

Pro rodinnou dovolenou s malými dětmi zvolte Bulharsko. Během hlavní sezony zde panují teploty „pouze“ okolo 30°C. Malé děti mohou špatně snášet velké vedra, která naleznete např. díky počasí v Turecku. Bulharsko se vyplatí navštívit od konce května, respektive začátku června. Teploty v tuto chvíli se značně mění a dá se říci, že z ničeho nic se z chladného jara stává tropické léto. Konec června je již velmi teplý a i teplota Černého moře se ohřívá nad 23°C. Pokud Vaše volba pro dovolenou v Obzoru padne na období letních prázdnin, mohu Vám garantovat spokojenost. V červenci a srpnu v průměru sprchne 3 dny v měsíci a Slunce na obloze vydrží déle jak 11 hodin.

Teplota pro měsíc …

Přehled průměrných teplot v oblasti Obzor po celý rok

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 3°C 4°C 7°C 13°C 18°C 23°C 29°C 30°C 26°C 19°C 11°C 5°C
Teploty vody 6°C 5°C 5°C 9°C 14°C 19°C 23°C 24°C 22°C 17°C 13°C 9°C
Denní svit 2 h 3 h 4 h 6 h 8 h 9 h 11 h 10 h 8 h 6 h 3 h 2 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů do Obzoru ZDE

Teplota moře

Černé moře v oblasti městečka Obzor je počátkem roku velmi ledové. V průběhu jara se pomalu ohřívá a v květnu je již pouze „osvěžující“. S vysokými teplotami v červnu se voda ohřeje k 20°C a maximálních teplot moře dosahuje v červenci a srpnu, kdy by teploměr ve vodě naměřil i 25°C.

[forecast location=“Obzor“ caption=“Aktuální předpověď počasí Obzor“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Počasí Obzor
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *