Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Počasí Zlaté písky

Cestovatelé mířící na dovolenou do Bulharska se většinou dělí na dva tábory. Jedni letí do Burgasu a ti druzí zase do Varny. Z Varny pak převládá proud cestovatelů právě do oblasti Zlaté písky.

Počasí Zlaté Písky Bulharsko

Počasí v této oblasti plně notuje se zbytkem pobřeží Černého moře v Bulharsku. Pokud se chystáte na dovolenou do tohoto letoviska, vydejte se tak nejdříve v půli června. Začátkem měsíce bývá teplota moře stále chladnější. Nejlepšího počasí dosáhnete při dovolené ve Zlatých píscích během července a srpna. Maximální teploty pokoří hranici třiceti stupňů Celsia a Sluníčko Vám bude svítit více jak 11 hodin denně. Výhodné last minute nabídky lákající k návštěvě od konce srpna do poloviny září mohou být výhrou v loterii. Jelikož je moře stále teplé a turisté začínají pomalu odjíždět, budete mít volné pláže a stále přející teplé počasí.

Teploty v destinaci Zlaté písky

Máme pro Vás sestaven roční průměr teplot dle jednotlivých měsíců.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 3°C 3°C 7°C 13°C 18°C 24°C 29°C 28°C 25°C 19°C 10°C 5°C
Teploty vody 6°C 5°C 5°C 9°C 14°C 19°C 21°C 23°C 21°C 17°C 13°C 9°C
Denní svit 2 h 3 h 4 h 6 h 8 h 9 h 11 h 10 h 8 h 6 h 3 h 2 h

 

Přehled nejlevnějších zájezdů Zlaté písky ZDE

Teplota moře Zlaté písky

Černé moře dosahuje nejlepších teplot právě začátkem nejvyšší sezony. Teplota vody stoupá počátkem června k 20°C a v červenci je již voda natolik prohřátá, že Vaše ratolesti vydrží ve vodě trávit téměř celý den. Pokud však hledáte pořádné horké lázně, vydejte se spíše do zemích blíže k rovníku. Teploty v Egyptě nebo počasí v Turecku dokáže teplotu moře ohřát i na 28°C.

Předpověď počasí Zlaté písky

Sedmi denní výhled teplot a oblačnosti pro destinaci Zlaté písky

[forecast location=“Golden Sands“ caption=“Aktuální předpověď počasí Zlaté písky“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“%%weekday%%“ highlow='<span class=“red“>%%high%%°</span>/ <span class=“blue“>%%low%%°</span>‘ numdays=“6″ iconset=“Incredible“ width=“100%“]

Počasí Zlaté písky
3.7, hlasů: 3
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *