Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Proč Bulharsko?

Bulharsko, země jihovýchodní Evropy a oblíbená dovolenková destinace především díky svým jemně písčitým plážím na černomořském pobřeží. Dovolená v Bulharsku však může mít mnoho tváří, není to jen relaxace u moře, ale i horské túry v národních parcích ve vnitrozemí.

Představte si tu letní pohodu. Ležíte na osušce na jemném zlatavém písku. Nic Vás netlačí ani nebolí, podložka se tvaruje podle Vašeho těla. Sluneční paprsky Vás prohřívají a ve stejné chvíli Vás osvěžuje jemný vánek foukající z otevřeného moře. Vy jen ležíte, opalujete se a posloucháte dunění mořských vln.

Najednou máte toho opalování už dost. Jdete si zaplavat do moře. Vstup do vody je pozvolný, z počátku Vás vlny nenechají na pokoji, ale jakmile se dostanete dál od pláže, najednou je klid a Vy jen z povzdálí sledujete cvrkot na pláži.

Dovolená v Bulharsku, pro koho je?

Dovolená v Bulharsku je vhodná pro celou rodinu. Ty nejmenší se zaručeně vyřádí v prohřátém Černém moři a na jemně písčitých plážích, které lemují pobřeží. Pláže jsou většinou dlouhé a velmi široké, je tu dostatek místa pro každého. I pro ty z Vás, kteří mají starou architekturu, má Bulharsko co nabídnout. Jeďte do malebného letoviska Nesebar. Přečtěte si více o bulharských památkách.

Bulharsko není pro ty, kteří si potrpí na bezchybný luxus. Pokud se spokojíte s komfortním tří nebo čtyř hvězdičkovým hotelem v blízkosti pláže, tak potom nemějte sebemenší obavy.

Dovolená, ale co cena?

Příznivým faktorem je cena dovolených v Bulharsku. Ceny ubytování jsou srovnatelné s Chorvatskem. Důležitou roli hraje fakt, že v porovnání se středomořskými destinacemi není Bulharsko mezi západními Evropany tak oblíbené. Hoteliéře se snaží přilákat nové hosty, a ceny zájezdů proto padají. Nejnižší ceny dovolené docílíte, když využijete nabídku last minute zájezdů, případně zájezdů first minute. Cena týdenního leteckého zájezdu s polopenzí tak často už začíná na 6 000 Kč v závislosti na konkrétním termínu.

Bulharsko čeká na Vás!

Využijte nabídky last minute zájezdů do Bulharska a neplaťte víc, než musíte. Zažijte příjemnou dovolenou v zemi, kde Čechy mají rádi a dokonce Vám v mnohých restauracích nabídnou český jídelní lístek.

Zkrátka žijte a užívejte díky dovolené v Bulharsku!

Proč Bulharsko?
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *