Užijte si vaši dovolenou u Černého moře, v jednom z nejžádanějších letovisek →

Dovolená All inclusive srpen/září

Ačkoliv Bulharsko patří obecně mezi jednu z nejlevnějších zemí, do které Češi mohou v létě zavítat a užít si moře (více o místních cenových relacích čtěte na stránce ceny v Bulharsku), paradoxně All Inclusive zájezdy do Bulharska k těm nejlevnějším nepatří. Alespoň ne nyní, v druhé polovině srpna.

Jestliže se k moři letos teprve chystáte a dáte přednost stravování typu All Inclusive, nejlevněji nyní vychází egyptské letovisko Hurghada, kam 8-denní dovolenou seženete už za 7 500 Kč. Ovšem sami jste jistě dobře z médií informování o současné situaci, která v Egyptě panuje, a proto se doporučuji poohlédnout raději po jiné destinaci.

Překvapivě levně vychází i Tunisko, konkrétně oblíbené letovisko Hammamet na tuniské pevnině. 8-denní All Inclusive pobyt ve 3* hotelu u pláže lze nyní rezervovat na 8 690 Kč. Nutno podotknout, že se jedná o říjnový termín, nicméně i v říjnu je v Tunisku počasí teplé a teplota moře kolísá okolo 22°C.

Na cenovém žebříčku All Inclusive zájezdů je po Tunisku dovolená v Turecku, až za ní je bulharská nabídka.

Aktuální nabídka All Inclusive zájezdů do Bulharska ZDE

Z aktuální nabídky 8-denních All Inclusive zájezdů do Bulharska vybírám: 2* hotel Vladislav v letovisku Zlaté Písky za 9 359 Kč, 3* hotel Azurro na Slunečném pobřeží za 9 437Kč a 4* hotel Aphrodite za 9 568 Kč.

Dovolená All inclusive srpen/září
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Bulharsko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *